Любимите ми гълъбчета се завърнаха при мен под формата на шанца. Тооолкова ѝ се зарадвах! Ми те и на размер са същите. Естествено кацнаха още на първата сватбена картичка. Много съм доволна и мисля да направя и една серия АТС-та с гълъбчета.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Благодаря, че поспряхте! Радвам се на всяко споделено мнение, впечатление или просто усмивка! Коментарите, съдържащи линкове нямат място тук и ще бъдат изтривани.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Благодаря, че поспряхте!
Радвам се на всяко споделено мнение, впечатление или просто усмивка!
Коментарите, съдържащи линкове нямат място тук и ще бъдат изтривани.